سرور ابری آمریکا USA Cloud Server


سرور ابری آمریکا ارزان، سریع و پایدار

سرور ابری آمریکا USA Cloud Server در دیتاسنتر هتزنر در آمریکا واقع شده و به شما امکان داشتن سرور مجازی آمریکا بر بستر کلاد را میدهد، در کلاد و با همان رانش ابری با توجه به خاصیت مقیاس پذیری اگر ترافیک شبکه و یا بار پردازشی در لحظه ، روی سرور مجازی آمریکای شما وارد شود این لود بین نود های داخل شبکه تقسیم و پاس داده می شود تا سرور مجازی آمریکا شما که بستر کلاد فعال می باشد همیشه در دسترس باشد . علاوه بر این به دلیل کلاسترینگ و همسان سازی داده ها خطر از بین رفت اطلاعات در اثر خرابی و یا سوخت هارد که در سرورهای اختصاصی و سرور های مجازی معمولی وجود دارد، در سرور های ابری آمریکا به صفر رسیده که باعث امنیت بیشتر اطلاعات شما می شود.

در سرور های ابری آمریکا شما این امکان را دارید تا در هنگام سفارش نوع سیستم عامل لینوکس یا ویندوز و یا میکروتیک ( mikrotik ) و خیلی موارد آماده نصب دیگر مانند : داکر ( docker ) ، رابی ( ruby ) ، گیت لب ( gitlab ) ، وردپرس ( wordpress ) ، وایرگارد ( wiregard ) و ... انتخاب و پس از سفارش آماده تحویل بگیرید و یا بعد از سفارش تغییر دهید.

به راحتی از پلن های موجود سرور ابری ارزان و با کیفیت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید و بلافاصله و آنی سرور خود را تحویل بگیرید.

  •   سرور های ابری آمریکا ارزان ، با کیفیت ، مطمئن
  •   امکان نصب انواع سیستم عامل های Linux و Windows و ...
  •   قابلیت تهیه Snapshot و ساخت سرور های جدید با تنظیمات
  •   پنل مدیریت سرور مجازی آمریکا به همراه دسترسی VNC
  •   تحویل آنی سرور ابری آمریکا بلافاصله پس از پرداختلیست قیمت سرور ابری آمریکا


سرور ابری آمریکا
USA-CPX11

2 vCore

2 GB RAM

40 GB NVMe

20TB BW

1Gb/s

1 IP & 1 IPv6

سرور ابری آمریکا
USA-CPX21

3 vCore

4 GB RAM

80 GB NVMe

20TB BW

1Gb/s

1 IP & 1 IPv6

سرور ابری آمریکا
USA-CPX31

4 vCore

8 GB RAM

160 GB NVMe

20TB BW

1Gb/s

1 IP & 1 IPv6

سرور ابری آمریکا
USA-CPX41

8 vCore

16 GB RAM

240 GB NVMe

20TB BW

1Gb/s

1 IP & 1 IPv6

سرور ابری آمریکا
USA-CPX51

16 vCore

32 GB RAM

360 GB NVMe

20TB BW

1Gb/s

1 IP & 1 IPv6


  • امکان نصب سیستم عامل Router OS میکروتیک "Mikrotik" بر روی تمامی پلن ها فراهم می باشد.
  • سیستم عامل ویندوز "Windows" از پلان با رم ۲ گیگابایت به بالا قابل نصب هست.
  • آدرس IP سرور مجازی شما تا هرزمان که تمدید به موقع انجام شود ثابت خواهد ماند.

هر سرور ابری آمریکا داری امکانات زیر می باشد:تحویل آنی

تحویل آنی و خودکار سرور مجازی خریداری شده ، فقط چند ثانیه پس از ثبت سفارش و پرداخت صورتحساب توسط شما و ارسال اطلاعات دسترسی به ایمیل شما.منابع اختصاصی

منابع سرور مجازی شما به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نخواهد شد و تمامی سخت افزار مختص به شما خواهد بود تا سرور مجازی با کیفیت بالا داشته باشید.سیستم عامل دلخواه

امکان انتخاب و نصب اتوماتیک سیستم عامل های ویندوز و لینوکس در هنگام ثیت سفارش و حتی تغییر یا نصب دوباره ی سیستم عامل توسط خودتان پس از خرید.rDNS اختصاصی

امکان داشتن rDNS با دامین خودتان بر روی آدرس IP سرویس خریداری شده برای برطرف کردن خطای PTR ، فقط با ارسال یک درخواست از طریق سیستم پشتیبانی.پنل مدیریت سرور

با خرید سرور مجازی ، به شما یک پنل مدیریتی کامل میدهیم که امکان خاموش ، روشن ، ریبوت و حتی تغییر پسورد سرور و خیلی امکانات دیگر را به شما خواهد داد.سرعت بالا

اتصال تمامی سرور های مجازی با پرت گیگابیتی ، امکان برخورداری از سرعت بالا و پایدار ، اعتماد به شبکه و رضایت خرید و کار را برای شما به همراه خواهد داشت.دسترسی VNC

با VNC امکان اتصال به سرور ، مانند یک کامپیوتر لوکال را دارید تا هر زمان با کانفیگ اشتباهی ، دسترسی سرور شما به مشکل خورد ، توسط VNC مشکل را برطرف کنید.IP ثابت

با خرید سرور مجازی ، یک IP ثابت روی آن به شما داده خواهد شد و تا هر زمان که به موقع ، سرور را تمدید کنید IP متعلق به شما خواهد ماند و تغییری نخواهد کرد.
سوال و جواب های پر تکرار


VPS مخفّف عبارت (Virtual Private Server) به معنای «سرور مجازی» می‌باشد، بر روی هر ابرسرور یا سرور اختصاصی چندین سرور مجازی قرار می‌گیرد که هر کدام دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده می باشد و برای هر کدام از سرورهای مجازی پردازنده ، رم و هارد اختصاص داده می شود.

سرور مجازی اختصاصی (Virtual Private Server) ایده‌آل برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و سایت‌هایی است که نیاز به منابع بیشتری برای ارائه خدمات خود دارند. سرور مجازی، حد فاصل بین سرویس هاستینگ یا میزبانی وب اشتراکی و سرور اختصاصی است. در سرویس میزبانی وب ، تعداد زیادی وب سایت روی یک سرور قرار می‌گیرند و در مقابل برای سرور اختصاصی (Dedicated Server) نیاز به صرف هزینه بیشتری داربد که بدون داشتن توجیه مالی تهیه آن به صرفه نخواهد بود.

VPS یا همان سرور مجازی، امکان دسترسی روت در سرور های مجازی لینوکس و ادمین در سرورهای مجازی ویندوز برای نصب نرم‌افزارهای سیستمی را فراهم می‌کند. با استفاده از فناوری هایی مانند Xen، vmware ESXI ، KVM یا Virtuozzo و با بهره‌گیری از سخت‌افزارهای قدرتمند و پیشرفته، یک سرور اختصاصی فیزیکی به چندین VPS با امکانات یکسان یا متفاوت تقسیم می‌شود. گاهی از سرور مجازی به عنوان VDS) Virtual Dedicated Server) به معنای سرور اختصاصی مجازی نیز نام می‌برند.

سرور مجازی با داشتن برتری در امکانات و منابع نسبت به سرویس میزبانی وب اشتراکی، و قیمت مناسب‌تر نسبت به سرویس سرور اختصاصی، مناسب برای اکثر سایت‌های مهم و پربازدید است.
سرور مجازی درواقع قسمتی از منابع یک سرور فیزیکی است که به وسیله ی یک مجازی ساز جدا شده و به صورت اختصاصی و با یک سیستم عامل دلخواه، به کاربر تحویل داده می شود.

سرور ابری آمریکا اشاره به سرورهای مجازی میکنند که در موقعیت جغرافیایی خاصی قرار دارند که به اصلاح به آنها سرور ابری آمریکا گفته میشود و برای موارد خاصی که کاربر نیاز دارد تا هویت خود را برای انجام کارها در آن لوکیشن نمایش دهد و یا برای مواردی مانند بهبود سرچ گوگل و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و نمایش بیشتر سایت در کشور هدف اسفاده می شود.
همچنین هر سرور ابری آمریکا دارای یک آدرس آی پی ثابت و اختصاصی می باشد و این IP ثابت به همان کشور تعلق دارد و تا زمانی که سرویس سرور ابری آمریکا خودتان را تمدید نمایید آی پی هم در اختیار شما خواهد بود و تغییر نخواهد کرد.

لطفا به بخش تعرفه های سرور ابری آمریکا مراجعه کنید و با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده به صورت آنلاین مراحل ثبت سفارش را دنبال کنید و هچنین میتوانید از طریق تیکت و یا شماره تماس با ما تماس بگیرید و برای خرید سرور ابری آمریکا رایگان مشاوره دریافت کنید.

با هر سرور ابری آمریکا به شما دسترسی به پنل مدیریت داده خواهد شد که توسط ابزاری که در پنل موجود هست شما امکان داشتن سرور مجازی ویندوز و یا سرور مجازی لینوکس و یا هر سیستم عاملی که تمایل داشته باشید را میتوانید روی سرور ابری آمریکا خودتان نصب کنیدو همچنین امکان خاموش و روشن کردن سرور ابری آمریکا و یا ریبوت دادن آن و همچنین دسترسی VNC برای زمانهایی که به اشتباه در تنظیمات شبکه و یا موارد دیگر که روی سرور مجازی انجام میدهید دسترسی سرور قطع میشود ، امکان بررسی و رفع ایراد توسط خودتان فراهم خواهد بود.
در ایکس هاستیگ انواع سیستم عامل های ویندوز مانند ویندوز سرور 2008 ، ویندوز سرور 2012 ، ویندوز سرور 2016 ، ویندوز سرور 2019 ، ویندوز سرور 2022 و ویندوز 7 ، ویندوز 10 و همچنین انواع سیستم هامل های لینوکسی مانند Centos ، Ubuntu ، Almalinux ، Cloudlinux ، Debian ، Fedora و همچنین میکروتیک و هر نوع سیستم عاملی که تمایل داشته باشید روی سرور ابری آمریکا قابل نصب می باشد.
برای اتصال به سرور های مجازی ویندوزی از طریق ریموت دسکتاپ یا همان Remote Desktop Connection (RDP) میتوانید به سرور ابری آمریکا متصل بشید و برای سرور های مجازی لینوکسی از طریق خط فرمان یا SSH با برنامه ای مانند Putty و برای میکروتیک هم با برنامه Winbox که توسط خود Mikrotik ارائه شده است.

در حال حاضر پر سرعت ترین هاردها از نوع NVMe هستند و بعد از آن هارد های SSD در رتبه دوم هستند که 10 برابر سریع تر از هاردهای SATA سرعت در خواندت و نوشتن و دستیابی به اطلاعات دارند.
در ایکس هاستینگ سرور ابری آمریکا با هارد NVMe ارائه میگردد که بهترین و سریعترین هارد ها هستند تا سرور ابری آمریکا شما با کیفیت پایدار و سریع باشد.

با توجه به اینکه از سرورهای خریداری شده خودمان به تعداد بالا در رک ، در دیتاسنتر استفاده میکنیم و هم به دلیل اینکه داشتن سابقه بالا و تعداد مشتریان زیاد به ما قدرت دریافت آفرهای مناسب تر از دیتاسنتر ها را میدهد، در نتیجه قیمت تمام شده پایین تری داریم و همچنین حاشیه سود کمتری روی سرورها در نظر میگیریم که باعث شده تا بتوانیم سرور ابری آمریکا ارزان و با قیمت مناسب و بهترین کیفیت ارائه کنیم.

بله ، امکان ارتقاء وجود دارد ، پیشنهاد ما ارتقا به پلان بالاتر هست که قیمت مناسب تری نسبت به ارتقا سخت افزار به صورت تکی دارد ، برای اطلاع از قیمت های ارتقاء سخت افزاری سرور خود به بخش فروش تیکت ارسال کنید.
برای بورس از سرورهای مجازی ایران یا سرورهای نیمه اختصاصی ایران استفاده کنید و برای فارکس از تمای سرورهای مجازی می توانید استفاده کنید ولی برای Binance از سرور های مجازی فرانسه یا سرورهای مجازی هلند استفاده کنید.
خیر ، از سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی بکآپ گرفته نمی شود و مشتری ، شخصا و دانش به این موضوع سرور مجازی را خریداری می نماید و وظیفه بکاپ گیری با خود مشتری خواهد بود.
بله ، برای تست پینگ از سیستم و اینترنت خوتان تا سرور می توانید از آدرس IP زیر استفاده کنید
به کیفیت سرویس ها کاملا مطمئن هستیم ولی برای اطمینان شما هم در 24 ساعت اول امکان تست و عودت وجه فراهم شده است که درصورتی که مشکلی از سمت ما باشد و ما نتوانیم رفع کنیم هزینه به شما عودت داده خواهد شد
بدون هیچ نگرانی فقط به فکر گسترش کسب و کارتان باشید

در تمام مسیر پیشرفت شما همواره کنارتان هستیم و همیشه از تجربیات و مشاوره های ما برخوردار خواهید بود.پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم پشتیبانی دوستانه و مجرب در تمام طول شبانه روز ۲۴ ساعته از طریق تیکت پاسخگوی شما میباشد و پشتیبانی و مشاوره تلفنی هم در تمام مدت اداری منتظر تماس شما هستند.آپتایم %99.9

استفاده از دیتاسنترهای مطرح و به روز و نیروهای مجرب و کاربلد برقراری و آنلاین بودن شبکه و سرویس شمارا نزدیک به 100% ضمانت میکند و هنگام بروز خطا در کمترین زمان رفع مشکل میکنند.تضمین عوت وجه

ما از کیفیت سرویس ها اطمینان داریم از همین رو این امکان فراهم شده تا در 24 ساعت اول بررسی و استفاده شما ، اگر مشکلی از سمت ما وجود داشته و ما نتوانیم حل کنیم ، هزینه پرداختی شما قابل عودت باشدهارد NVMe/SSD

هاردهای SSD و NVMe استفاده شده در سرور های ما در کنار دیگر سخت افزار های استفاده شده توسط ما ، سرعت چند برابری سرویس شما را نسبت به سخت افزار های معمولی گارانتی میکند.سرور ابری آمریکا

کلمات کلیدی سرور ابری آمریکا:

پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

برای دریافت پشتیبانی تیکت ارسال کنید