گواهینامه SSL شرکت Certum


CERTUM - مرجع صدور انواع گواهینامه های رمزنگاری در 15 دسامبر سال 1998 به عنوان یک واحد سازمانی در Unizeto Technologies SA برای ارائه خدمات صدور گواهینامه ، مربوط به امضای الکترونیکی تاسیس شد. که قدیمی ترین و بزرگترین مرجع صدور گواهینامه عمومی در لهستان است که در مقیاس جهانی فعالیت می کند - ارائه خدمات به مشتریانی از ده ها کشور. این شرکت در استان Szczecin ، در مرکز خدمات Unizeto واقع شده است ، شامل تاسیسات ویژه و مدرن ، که زیرساخت ها و سیستم های CERTUM را با سطح بالایی از امنیت الکترونیکی ، مکانیکی ، دسترسی و همچنین تداوم تجارت فراهم می کند. سیستم های CERTUM که نیاز به حفاظت ویژه دارند در مناطق امنیتی ویژه ای قرار دارند ، به عنوان مثال یک مولد نمونه برای کلیدهای رمزنگاری در محفظه ضد الکترومغناطیسی / ضد طوفان قرار می گیرد ، که امنیت داده های حساس را تضمین می کند و آنها را در برابر انتشارهای ثانویه محافظت می کند.

در سال 2002 ، CERTUM توسط وزیر اقتصاد به ثبت نهادهای واجد شرایط ارائه خدمات صدور گواهینامه که توسط مرکز ملی صدور گواهینامه (www.nccert.pl) نگهداری می شوند ، وارد شد. و به عنوان تنها مرجع صدور گواهینامه لهستان ( با امکان فعالیت در سطح بین الملی )، از سال 2002 در لیست مقامات معتبر صدور گواهینامه بوده است ، دارای مهر و موم برای همه خدمات متصل به امضای الکترونیکی: مهر WebTrust برای خدمات و گواهینامه های واجد شرایط ، مهر WebTrust برای خدمات استاندارد و گواهینامه ها (غیر مجاز) ، و از ژانویه 2010 ، همچنین مهر اعتبار سنجی گسترده WebTrust برای گواهینامه های EV SSl.

WebTrust و اعتبار سنجی گسترده WebTrust مجموعه استانداردهایی هستند که همراه با انستیتوی حسابداران رسمی آمریکا (AICPA) و همچنین همتای کانادایی آن - موسسه حسابداران رسمی کانادا (CICA) ایجاد شده اند. اینها مجموعه ای از "اقدامات خوب" ضروری در رابطه با فعالیتهای آنلاین مربوط به ایمنی اطلاعات است. مهر و موم اعتبار سنجی گسترده WebTrust و WebTrust به منظور اطلاع مشتریان در مورد برخی از استانداردهای به دست آمده با توجه به امنیت اینترنت ، محرمانه بودن داده های پردازش شده و ایمنی عملیات مربوط به ارتباطات الکترونیکی و تجارت ، در یک وب سایت قرار می گیرد.

گواهینامه های WebTrust تضمینی برای مشتریان است که وب سایت هایی که برای انجام معاملات اقتصادی انتخاب شده اند از سطح بالایی از امنیت اطمینان حاصل می کنند و گواهینامه های صادر شده توسط CERTUM - تنها مرجع صدور گواهینامه در لهستان - در سراسر جهان قابل اعتماد شناخته می شوند. از جمله موارد دیگر ، توسط همه مرورگرهای وب محبوب و محصولات مایکروسافت.

  •   رمزنگاری اطلاعات و ایجاد امنیت بالا
  •   ضمانت پرداخت غرامت در صورت نشتی اطلاعات
  •   پشتیبانی از تمامی مرورگرهای وب و انواع سیستم های همراه و رایانه ای
  •   بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو
  •   مناسب برای دامین های IR و ایران
  •   مناسب برای شرکت ها و سازمان های ایرانیتعرفه های خرید گواهینامه SSL شرکت Certumگواهینامه SSL

اعتبار سنجی

امنیت

نشان

وارانتی

قیمت/ تومان
CERTUM گواهینامه Commercial SSL . Domain  با و بدون www اِستاتیک  €200,000  146,940
CERTUM گواهینامه Commercial Wildcard SSL . Domain  ∞ ساب-دامین اِستاتیک  €200,000  1,432,700
CERTUM گواهینامه Trusted SSL . Business  دامین اِستاتیک  €400,000  1,138,820
CERTUM گواهینامه Trusted Wildcard SSL . Business  ∞ ساب-دامین اِستاتیک  €400,000  3,269,500
CERTUM گواهینامه Commercial Wildcard SSL . Extended  دامین اِستاتیک  €1,000,000  3,269,500
گواهینامه SSL شرکت Certum


پشتیبانی ایکس هاستینگ پشتیبانی ۲۴ ساعته! سوالتان را با ما مطرح کنید.