نمایندگی هاست ایران
احراز هویت
کلیه مشتریان ایکس هاستینگ در صورت الزام به احراز هویت ، باید به طور الکترونیکی هویت خود را تأیید کنند. در زیر شرایط تایید احراز هویت آورده شده است.

لازم به ذکر است که ایکس هاستیگ تصاویر ارسالی را بعد از تایید یا عدم تایید پاک خواهد کرد ، بنابراین هر زمان لازم باشد می تواند از شما درخواست انجام مجدد مراحل احراز هویت را نماید..

* در صورتی که شما از احراز هویت امتناع کنید ، ایکس هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی را نسبت به شما نمی پذیرد و این حق را محفوط میدارد تا پس گذشت حداکثر 72 ساعت از زمان درخواست احراز هویت ، درصورتی که شما مراحل احراز را تکمیل نکرده باشید ، میتواند سرویس شما را پاک کند و هیچ راهی برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده نخواهد بود.

کلیه این مراحل بیشتر از 5 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت


قدم اول:

با داشتن کارت ملی همراه با یک کاغذ به اندازه کارت ویزیت ، یک سلفی بگیرید که در آن نوشته شده است:

جهت احراز هویت در سایت xhosting.ir
به همراه نام و نام خانوادگی، امضا و تاریخ روز


مطمئن شوید سلفی شما واضح است و مشخصات کارت ملی شما با نام ثبت نامی شما در ایکس هاستینگ مطابقت دارد.برای انجام این کار می توانید کارت ملی و تکه کاغذی که با دست خط خودتان نوشته اید و امضا کرده اید را با یک دست بگیرید و با دست دیگر از خودتان عکس سلفی بگیرید به گونه ای که مشخصات کارت ملی و کاغد دست نوشته شما کاملا واضح باشد حتی میتوانید از اعضای خانواده یا فامیل و یا دوستان خود برای گرفتن عکس کمک بگیرید.


قدم دوم:

یک تصویر تکی از کارت ملی خود تهیه کنید و مطمئن شوید که تصویر واضح باشد و مشخصات روی آن با مشخصات ثبت نامی شما مطابقت داشته باشد.


برای تهیه تصویر میتوانید با گوشی از کارت ملی خود عکس بگیرید و یا اینکه ، درصورت داشتن اسکنر ، اسکن کارت ملی را برای ما بفرستید.
قدم سوم:

وارد وب سایت ایکس هاستینگ به آدرس xhosting.ir شوید و کارت ملی خود را نزدیک به صفحه نمایش کنید و عکس از آن بگیرید.
اگر با تلفن همراه هستید ، از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که عکس را بگیرند و آن را برای شما ارسال کنند.
لطفا توجه داشته باشید که این قسمت از احراز هویت کاملا ضروری می باشد.
قدم آخر:

تمام عکس ها و تصاویری که تهیه کرده اید را از طریق ارسال تیکت به بخش احراز هویت برای ما بفرستید
لازم به ذکر است که ارسال تیکت باید با IP ایران و اینترنت adsl یا اینترنت تلفن همراه باشد ، IP های دیتاسنتر قابل قبول نمی باشند.


پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

در هر زمان از شبانه روز از طریق تیکت پشتیبانی دریافت کنید