سرور مجازی ارزان

سرور مجازی ارزان یا VPS ارزان دلیل بر بد بودن کیفیت سرور مجازی نیست و این تبلیغ منفی معمولا از سمت شرکت های همکار برای جذب مشتری به نفع خودش اتفاق می افتد. در ایکس هاستینگ ما دید شما را نسبت به سرور های مجازی ارزان تغییر خواهیم داد و با ارائه سرور مجازی ارزان و در عین حال با کیفیت و سریع برای شما یک تجربه عالی برای خرید سرور مجازی ارزان می سازیم.

اگر به دنبال دلیل اینکه خرید وی پی اس ارزان قیمت چطور ممکن است باید خدمت شما ارز کنیم که مهم ترین دلیل این که ما میتوانید برای شما امکان خرید سرور مجازی ارزان قیمت را فراهم کنیم خرید سرور اختصاصی و پرداخت بدون واسطه به دیتاسنتر می باشد که قطعا با کارمزدهایی که پرداخت کنندگان از دیگران دریافت میکنند آن شرکت ها باید این هزینه های کارمزد را هم روی قیمت سرور های مجازی لحاظ کنند که همین به تنهایی روی قیمت آنها تاثیر گذار خواهد بود

مورد دیگری که باید اشاره کنیم این هست که ما در ایکس هاستینگ با تجربه ای بیش از 15 سال توان بررسی و آنالیز نیاز های مشترکین را داریم و با تناسب به آن با انتخاب سرورهای اختصاصی پرقدرت و مناسب در بهترین دیتاسنتر ها می توانیم از هزینه کردن های بی مورد و مازاد جلوگیری کنیم.

و لازم به ذکر می باشد برای ارائه ارزانترین سرور مجازی ما حاشیه سود کمی برای خودمان در نظر گرفته ایم پس ارزانترین سرورهای مجازی را در سایت ما میتوانید به راحتی خریداری کنید.

سرورهای مجازی ارزان به دو دسته ی سرور مجازی لینوکس ارزان و سرور مجازی ویندوز ارزان تقسیم بندی می شوند ، با این دلیل که در VPS لینوکس ارزان به منابع کمتری نیاز داریم ولی در VPS ویندوز ارزان سخت افزار بالاتری مورد نیاز می باشد.

سرور مجازی ارزان لینوکسی برای شما امکان استفاده از SSH و خط فرمان را فراهم میکند و میتوانید با کنترل پنلی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد سیستم عامل های مختلف با پایه لینوکس نصب کنید و برنامه های خودتان را روی سرور مجازی لینوکس ارزان قیمت خود راه اندازی کنید و همچنین امکان نصب میکروتیک را هم خواهید داشت و در سرور مجازی ارزان ویندوزی به دلیل سخت افزار بالاتر شما علاوه بر سیستم عامل های لینوکسی امکان نصب هر سیستم عاملی از جمله سیستم عامل های ویندوزی را هم خواهید داشت.

همانطور که اشاره شد سرور های مجازی ارزان به دو دسته تقسیم می شوند که برای شما لیست ارزانترین سرور های مجازی را از نظر کشور سرور و قیمت ، برای هر سرور مجازی ویندوز ارزان و سرور مجازی لینوکس ارزان قرار می دهیم تا به راحتی خرید VPS ارزان خود را ثبت سفارش کنید.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

سرور مجازی فارکس

  فارکس چیست ؟ بازار مبادله ارزهای بین المللی اصطلاحا با نام فارکس شناخته می‌شود. مبادلات در...

نصب میکروتیک روی کلاد هتزنر

آموزش نصب mikrotik در cloud هتزنر آموزش نصب میکروتیک روی Hetzner Cloud  یا سرورهای ابری هتزنر را...

آموزش اتصال به VNC سرور های مجازی با برنامه VNC Viewer

آموزش اتصال به VNC از طربق آی پی و پورت با برنامه VNC Viewer احتمالا برای شما پیش آمده که روی...

نصب ویندوز روی سرورهای ابری هتزنر

نصب ویندوز روی Hetzner Cloud از آنجا که برای سرورهای ابری تمپلت آماده ویندوز در نظر گرفته نشده ،...

آدرس آی پی ( IP ) ایران برای افراد خارج از ایران

دسترسی به سایت های بانکی و دولتی ایران برای ایرانی های خارج از ایرن از آنجا که دسترسی به سایت...

پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

برای دریافت پشتیبانی تیکت ارسال کنید